łuch to podstawowy zmysł, który zapewnia możliwość komunikacji z innymi ludźmi. To dzięki narządowi słuchu, możemy rozmawiać z bliskimi, uczestniczyć w życiu towarzyskim czy cieszyć się ulubioną muzyką. Pojawiające się, szczególnie w podeszłym wieku, problemy z prawidłowym słyszeniem mogą stać się powodem ogromnego dyskomfortu i problemów społecznych. Dlatego w momencie, gdy zauważamy pierwsze objawy niedosłuchu powinniśmy jak najszybciej udać się do laryngologa i porozmawiać z nim o naszym problemie.

Phonak od lat dba o słuch ludzi na całym świecie.

Od ponad 70 lat firma Sonova, która tworzy aparaty marki Phonak, poprawia jakość życia osób niedosłyszących. Każdy nowy produkt tej marki to nowoczesne urządzenie wyposażone w najnowszą technologię i innowacyjne rozwiązania, które dotąd nie pojawiały się w żadnych innych aparatach słuchowych. Intuicyjna obsługa aparatów słuchowych Phonak i praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienne korzystanie z urządzeń, sprawiają, że niedosłyszący już od pierwszych dni korzystania z protezy słuchowej czują się z nią komfortowo i wygodnie.

W roku 2018 marka Phonak, po kilku latach badań i pracy nad nowymi rozwiązaniami, pokazała swoje najnowsze dzieło – serię aparatów słuchowych Audéo Marvel.

Audéo Marvel to urządzenia, które mają spełniać wszystkie oczekiwania osoby niedosłyszącej, której zależy na najwyższej jakości dźwięku i inteligentnych rozwiązaniach, które każdego dnia sprawią, że życie będzie łatwiejsze.

Jaki powinien być idealny aparat słuchowy?

Pacjenci korzystający z aparatów słuchowych podkreślają, że ich wymarzone urządzenie powinno dopasowywać się do ich indywidualnych potrzeb i zmieniać się w zależności od sytuacji, w której się znajdują. Powinno być także eleganckie, komfortowe w noszeniu i łatwe w obsłudze. Takie właśnie są aparaty słuchowe nowej linii Marvel. Dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego AutoSense OS 3.0 adaptują się do każdego środowiska dźwiękowego w jakim się znajdujesz. Nieważne czy siedzisz w kinie czy jedziesz w zatłoczonym tramwaju. Urządzenie dokładnie analizuje sytuację akustyczną i dopasowuje parametry pracy aparatu implementując indywidualnie przygotowane dla Ciebie ustawienia. Zapewnia również znakomitą jakość dźwięku podczas gdy oglądasz telewizję czy słuchasz muzyki.

Dodatkowo nowej generacji technologia Phonak pozwala Ci cieszyć się lepszym rozumieniem mowy, nawet w sytuacji, gdy Twój rozmówca mówi bardzo cicho, a z zewnątrz dociera do Ciebie wiele dźwięków. Umożliwia to większą aktywność i lepszą komunikację – dzięki temu będzie Ci żyło się lepiej!

Czy wiesz, że aparaty Marvel w jednej chwili mogą połączyć się z Twoim telefonem? Jeśli używasz systemu Android, iOS lub innego telefonu wyposażonego w technologię Bluetooth to możesz z niego przesyłać dźwięk prosto do Twoich uszu. Dzięki temu możesz telefonować bez użycia rąk, odrzucać lub odbierać połączenia, a nawet otrzymywać powiadomienia dźwiękowe.

A to dopiero początek! Dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii AirStream, zastosowanej w urządzeniu TV Connector, aparaty Phonak Audéo Marvel zapewniają najwyższą jakość dźwięku przesyłanego strumieniowo z dowolnego odbiornika TV lub systemu stereo. TV Connector to rozwiązanie typu Plug and Play, a którym możesz cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi oraz filmami. Dzięki niemu aparaty platformy Marvel zamieniają się w słuchawki bezprzewodowe.

W 2013 roku firma Sonova opracowała także system Roger, który ułatwia komunikację w hałasie i na odległość poprzez bezprzewodowe przekazywanie głosu osoby mówiącej bezpośrednio do uszu słuchacza. W sytuacjach, gdy głośny hałas i odległość odbierają Ci możliwość komfortowego słyszenia, a rozumienie mowy staje się trudne, mikrofony Roger wzmacniają Twoje możliwości słyszenia. System Roger zapewnia doskonałej jakości dźwięk i niezwykłą łatwość obsługi. Jest kompatybilny z wieloma aparatami słuchowymi nie tylko marki Phonak, ale z aparatami linii Phonak Marvel System Roger zapewni Ci niespotykany dotąd komfort użytkowania.

Komfortowy. To za mało!

Powiedzieć, że aparaty słuchowe linii Marvel są komfortowe to za mało. Te urządzenia są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, a każde zastosowane w nich rozwiązanie jest “skrojone na miarę”.

Aparaty słuchowe Phonak są dyskretne i małe, wreszcie aparat słuchowy nie jest powodem do wstydu. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowo – jonowych już po krótkim ładowaniu możesz cieszyć się doskonałym słyszeniem przez cały dzień. Aparaty słuchowe Audéo Marvel są zawsze gotowe do użycia. Włączają się automatycznie po wyjęciu z ładowarki i wyłączają po umieszczeniu ich w niej z powrotem.

Twój słuch w Twoich rękach

Pamiętaj! Słuch to zmysł, który z wiekiem ulega degradacji. W momencie, gdy zauważysz u siebie pierwsze objawy niedosłuchu koniecznie udaj się do specjalisty, który zbada Twój słuch. Wybierając aparat słuchowy zwróć uwagę na jego parametry. Pamiętaj, że to urządzenie będzie Ci towarzyszyć każdego dnia, w różnych sytuacjach, przez wiele lat. Wybierz aparat, który będzie spełniał Twoje wymagania i nadążał za Twoimi zmieniającymi się potrzebami.