influencer

TOPICS

Nie poddałam się Hashimoto

Monika Pyrek od lat choruje na Hashimoto. Dziś może powiedzieć, że udało jej się oswoić chorobę i żyje z nią normalnie, ale początki były trudne również dla niej.

Bądź piękna na co dzień

Mniej znaczy więcej. Magdalena Pieczonka, makijażystka i stylistka rzęs radzi, jak zadbać o swoją skórę, by każdego dnia wyglądać doskonale.

Rusz się!

Na wiosnę wiele osób walczy o nową, zgrabną sylwetkę. Trzeba jednak pamiętać, że trening powinien być nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Piękna bo zdrowa!

Co piąta kobieta w Polsce nie wie, jaka jest przyczyna powstawania raka szyjki macicy, choć większość badanych jest świadoma, że cytologia jest podstawowym badaniem profilaktycznym w wykrywaniu tego nowotworu.

Pyszna zmiana Agaty

Jej historia może być inspiracją dla innych. Agata Młynarska opowiada o walce z chorobą i pysznej zmianie, która uratowała jej zdrowie i życie.

Świadomy mężczyzna

Uparty, zdecydowany i świadomy siebie mężczyzna. Każdego dnia ma 
dla siebie inne motto, ale zawsze stawia na prawdę i uczciwość. 
Zawód, tętniąca w żyłach muzyka i pasja do designu nadają charakter
jego męskiej naturze.

Krystyna Wechmann - Przekułam chorobę w sukces!

Zachorowałam w 1991 roku, kiedy lekarze nie mówili otwarcie pacjentkom, że mają raka. Mój lekarz chcąc mnie pocieszyć, na pytanie: „Co u mnie stwierdzono?”, powiedział „Chyba zdążyłem. Było za pięć dwunasta”. Raka zdiagnozowano w bardzo zaawansowanym stanie.

Justyna walczy razem z nami

Justyna Kowalczyk jest znakomitą sportsmenką, jest jednak przede wszystkim osobą wrażliwą na krzywdę innych. Dlatego wiedząc, że jej znane nazwisko może w jakikolwiek sposób przyczynić się do poprawy losu osób chorych, zaangażowała się w działalność Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.  

Jerzy Stuhr - Trzeba żyć!

Gdy jesienią 2011 roku Jerzy Stuhr trafił do szpitala onkologicznego z powodu kłopotów z gardłem, 
a potem zawiesił swoją działalność artystyczną, nie ustawały spekulacje dotyczące przyczyny jego 
złego stanu zdrowia.

Aktywność fizyczna wymaga motywacji

Znana, ceniona i lubiana przez widzów aktorka teatralna, fi lmowa i telewizyjna. Pamiętamy ją m. in. z ról w „Wiedźminie”, „Grach ulicznych”, „Ja wam pokażę”. Niejedna młodsza koleżanka zazdrości jej kondycji i urody, a dociekliwi dziennikarze pytają o jej receptę na świetny wygląd. To żadna tajemnica wystarczy uwierzyć, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Najtrudniej jest... zacząć

Gdy miałyśmy po piętnaście lat, mama robiła nam do szkoły kanapki z ogórkiem i pomidorem, na WFie ćwiczyło się w pospolitym białym T-shircie, a po lekcjach wszyscy bawiliśmy się na zardzewiałych drabinkach.

Życie bez usterek

Rozmawiamy z Czesławem Beer – legendą polskiej jogi. Uczy od prawie 50 lat. Wychował ponad setkę instruktorów. Cały czas aktywnie pracuje, propagując nie tylko jogę, ale także zdrowy i naturalny styl życia.

Sukces to ciężka praca

Oktawia Nowacka, polska pięcioboistka, zdobywczyni Pucharu Świata, medalistka mistrzostw Europy i mistrzostw Polski, opowiada nam o tym, że sukces to ciężka praca nad sobą każdego dnia.

Street Art to moja pasja, choroba to moje wyzwanie

W środowisku street artowców zna i ceni go każdy. Pan Wiesław „Sokole Oko” Sokołowski, pomimo choroby, już od kilkudziesięciu lat spełnia swoją wielką pasję. Jego zdjęcia murali i graffiti to spory kawałek historii polskiej (i nie tylko) sztuki street artowej.

Cieszmy się życiem w każdym wieku

Kontakt z ludźmi, dużo ruchu na świeżym powietrzu i wrodzony optymizm, to sposoby aktorki Teresy Lipowskiej na dobre samopoczucie, dzięki któremu nawet złota jesień życia może okazać się wspaniała.

Wirus HCV jest już całkowicie uleczalny

Dzięki niedawnemu przełomowi w leczeniu wirus HCV jest już w pełni uleczalny. Jego objawy są jednak niejednoznaczne, dlatego warto przebadać się na jego obecność – apeluje Sebastian Gawlik, który we wrześniu wyeliminował wirus ze swojego organizmu.

Chwilo trwaj…

Helena Norowicz - aktorka i modelka, opowiada nam o swim sposobie na zachowanie młodości i pozytywnego podejścia do życia.

To nie cud, to medycyna!

Nieustannie wzrasta perspektywa coraz większej skuteczności walki podejmowanej przez osoby dotknięte chorobą nowotworową. To nie cud – to 
medycyna!