dniach 25-26 maja 2018 roku w stolicy polskiego żeglarstwa – Mikołajkach odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Od nauki do praktyki OKULISTYKA – KATAMARANY 2018. Jak zawsze na konferencjach organizowanych przez Centrum Mikrochirurgii Oka Laser – klinikę Prof. Jerzego Szaflika we współpracy z Katedrą i Kliniką Okulistyki II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, organizatorzy poświęcą kilka sesji na najciekawsze przypadki kliniczne w okulistyce, wiedzą bowiem z własnej praktyki, jak skomplikowane i niejednoznaczne potrafią być objawy, a co za tym idzie diagnoza i leczenie. W tym roku sesja interdyscyplinarna będzie miała tytuł: Kierujemy wzrok nie tylko na oczy. Podczas Konferencji skierujemy się na takie obszary medycyny, jak dermatologia, medycyna estetyczna, choroby zakaźne i chirurgia.

W Mikołajkach nasz KATAMARAN spotka się na jeziorze Tałty w połowie drogi pomiędzy nauką a praktyką, aby na zakończenie spokojnie przybić do brzegu.

Mamy nadzieję, że po ciekawych kursach i wykładach uczestnicy Konferencji zrelaksują się przy dźwiękach szant, które będą rozbrzmiewać nad brzegami jeziora…

Do zobaczenia w Mikołajkach! Zainteresowanych udziałem w Konferencji lekarzy serdecznie zapraszają Przewodniczący Komitety Organizacyjnegoprof. dr hab. Jerzy Szaflik oraz Przewodniczący Komitetu Naukowegoprof. dr hab. Jacek Szaflik.