Home » immunologia 3 » IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wymiary Chorób Cywilizacyjnych i Społecznych XXI wieku
immunologia 3

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wymiary Chorób Cywilizacyjnych i Społecznych XXI wieku

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa – Wymiary Chorób Cywilizacyjnych i Społecznych XXI wieku to wydarzenie realizowane z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego oraz stworzenie forum do dyskusji dla osób reprezentujących różne dziedziny nauki, takie jak medycyna i nauki o zdrowiu, psychologia, pedagogika, ekonomia, prawo czy ekologia. Wymiana wiedzy między specjalistami z pewnością przyczyni się do wspólnej walki z chorobami cywilizacyjnymi i społecznymi.

Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień Zaproszonych Gości Honorowych oraz zaprezentować własne wyniki badań uzyskane w ramach realizacji prac dyplomowych i doktorskich. Ponadto, będzie możliwość zgłoszenia publikacji do monografii naukowej.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się w trzech turach: I tura trwa do 9 grudnia 2018 roku, II tura do 1 lutego 2019 roku, a III tura do 18 marca 2019 roku.

Organizatorzy: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.chorobyxxi.pl.

Next article