Home » Innowacyjna medycyna » IV Podhalańskie Dialogi Medyczne
Innowacyjna medycyna

IV Podhalańskie Dialogi Medyczne

konferencja
konferencja

IV Podhalańskie Dialogi Medyczne odbędą się w dniach 23-25 października 2020 r.

W NOWEJ FORMULE – BĘDZIE TO TRANSMISJA ON-LINE.

Różnorodne grono specjalistów z całej Polski, pozwoli uczestnikom spojrzeć szerzej na przypadki medyczne oraz wspólnie, holistycznie zająć się dolegliwościami pacjenta podczas diagnostyki, leczenia oraz późniejszej rekonwalescencji i zmiany stylu życia. Podczas Konferencji duży nacisk zostanie położony właśnie na współpracę między lekarzami różnych specjalności, ponieważ pacjenci potrzebują interdyscyplinarnej opieki medycznej.

W konferencji co roku biorą udział specjaliści z wielu dziedzin medycyny m.in.: kardiologia, interna, diabetologia, psychiatria i psychologia, specjaliści od stylu życia, diety, Medycyny Stylu Życia oraz rozwoju.

Tematyka obejmuje m.in.: kardiologię sportową, zaburzenia lipidowe, wady serca, niewydolność serca, kwas moczowy, otyłość, zmęczenie, nowe leki w diabetologii i wiele innych tematów które o ostatnich czasach stały się niezwykle aktualne oraz istotne jest, aby szerzej o nich mówić oraz edukować swoich pacjentów.

Nie spotkamy się wspólnie w Zakopanem, jednak specjalnie dla Państwa zostanie uruchomiona dedykowana platforma, poprzez którą będzie transmitowane wydarzenie on-line, z możliwością odtwarzania wykładów aż do końca listopada!

Po szczegóły serdecznie zapraszamy na stronę Konferencji: www.dialogimedyczne.pl

Zapraszamy do współtworzenia tej wyjątkowej – wirtualnej edycji Konferencji.


Prof. dr hab. med. Artur Mamcarz
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.

Next article