Home » Skóra » VI Letnia Akademia Dermatologii
skóra

VI Letnia Akademia Dermatologii

konferencja
konferencja

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na VI Letnią Akademię Dermatologii. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2023 roku.

Tradycyjnie konferencja będzie miała charakter praktyczny, z pewnością zainteresuje ona lekarzy dermatologów ceniących warsztatowe podejście do nauki.

W doborowym towarzystwie i przyjemnej, letniej atmosferze poruszymy zagadnienia związane z leczeniem i pielęgnacją skóry, jak również możliwościami, jakie daje zastosowanie laserów.

Na konferencji nie zabraknie paneli eksperckich. Każdy uczestnik Letniej Akademii Dermatologii będzie mógł wziąć udział w 3 z 5 zaplanowanych kursów. Ich ukończenie zostanie potwierdzone certyfikatami.

Letnia Akademia Dermatologii to wspaniała okazja do wymiany cennych doświadczeń zdobytych w czasie codziennej pracy lekarza specjalisty. Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie wiedzy i poznanie nowych metod praktycznego rozwiązywania problemów związanych z najskuteczniejszym leczeniem pacjentów. Zapraszamy do udziału w VI Letniej Akademii Dermatologii.

Więcej informacji o konferencji: lad.medicaexpert.pl

MIEJSCE KONFERENCJI
Hotel Kolumna Park***
ul. Hotelowa 1, 95-082 Przygoń

Next article