Home » Układ trawienny » V narodowy kongres żywieniowy
Układ trawienny

V narodowy kongres żywieniowy

Zapraszamy na V Narodowy Kongres Żywieniowy! 17 października spotkajmy się online, aby porozmawiać o DIECIE DLA ZDROWIA I PLANETY.


W trakcie tego wydarzenia online połączymy teorię o diecie planetarnej z praktyką – gotowaniem na żywo:

– W strefie merytorycznej eksperci z dziedziny medycyny, żywienia i dietetyki przedstawią wyłożą aktualny stan wiedzy m.in. na temat:

  • Co możemy zrobić dla poprawy stanu naszego zdrowia i naszej planety?
  • Pestycydy w roślinach, antybiotyki w mięsie, żywność GMO – czy mamy się czego obawiać?  
  • Czy dieta roślinna to dobre rozwiązanie dla każdego?

– Między wykładami czas wypełni strefa fitness, czyli spotkanie z Exercise Is Medicine Poland. W trakcie wejścia na żywo nasze Specjalistki pokażą prosty trening dla każdego i zaproszą do wspólnych ćwiczeń.

– W strefie kulinarnej, transmitowanej jednocześnie z wykładami, znani kucharze i dietetycy będą na żywo gotować i rozmawiać o zdrowym żywieniu. Strefę kulinarną poprowadzi Grzegorz Łapanowski – kucharz, aktywista i propagator dobrego sezonowego jedzenia.

W trakcie trwania kongresu do dyspozycji uczestników będą eksperci z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej, którzy na co dzień udzielają bezpłatnych porad w Centrum Dietetycznym Online. Zainteresowani będą mogli umówić się na konsultacje z dietetykiem, psychodietetykiem lub specjalistą od aktywności fizycznej.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja, której można dokonać już teraz: kongres-zywieniowy.waw.pl.

Next article