Home » Zdrowy oddech » XXI Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych
Zdrowy oddech

XXI Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych

W dniach 11-12 września odbędzie się kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiej medycyny – XXI Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych, znana także jako Kazimierskie Spotkania z Alergologią i Pulmonologią. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, uczestnicy wezmą udział w wydarzeniu wirtualnie.

Konferencja odbywająca się co roku w urokliwym Kazimierzu Dolnym to kluczowe wydarzenie w kalendarzu specjalistów z zakresu pulmonologii i alergologii. Rokrocznie grono najwybitniejszych wykładowców prezentuje uczestnikom najistotniejsze i najnowocześniejsze algorytmy i rekomendacje w zakresie praktyki lekarskiej. Drobiazgowo przygotowane zaplecze merytoryczne konferencji odpowiada zarówno na potrzeby codziennej praktyki lekarskiej, jak i przedstawia wiodące trendy w światowej medycynie.

XXI Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych w Kazimierzu Dolnym odbędzie się w dniach 11-12 września. W ramach tegorocznej, wirtualnej formuły wydarzenia, organizatorzy przygotowali szereg nowości i udogodnień dla uczestników.

Szczegóły wydarzenia znajdziesz tutaj.

Zapraszamy na profil wydarzenia.

Next article