Skip to main content
internetu
Kości i stawy

Dobre i złe oblicze internetu

Internet jest niesamowitym miejscem, w którym znajdziemy wiele przydatnych nam informacji, jak np. bardzo popularny blog modowy naszego rozmówcy, pana Jana Adamskiego. Niestety w internecie możemy napotkać też wiele pułapek w postaci różnego rodzaju oszustw. Jak zatem się przed nimi ustrzec?
wspólny trening
kości i stawy

Wspólny trening sposobem na lepszy związek

Sport daje poczucie spełnienia i według nas – bycia kimś wyjątkowym, bo masz pasję, która cię określa.
Piotr-Kraśko-02
Kości i stawy

Profilaktyka, ćwiczenia i zdrowe nawyki żywieniowe

Najgorszy błąd jaki można popełnić to przekonanie, że na koniu cokolwiek można zrobić siłą – sens ma tylko wzajemne zaufanie.
ciało
kości i stawy

Dla mnie trening jest jak afrodyzjak

Zdrowy styl życia to nie tylko idealna sylwetka – to sprawność przedłużająca nam życie. Właśnie taką motywację do aktywności fizycznej ma Tomasz Kammel, z którym porozmawialiśmy o jego 20-tygodniowym wyzwaniu treningowo-dietetycznym.
bieganie-aktywność-fizyczna
Kości i stawy

Nawet małe zmiany prowadzą do wielkich rezultatów

Nie jest tajemnicą, że sposób w jaki żyjemy odbija się wyraźnie na stanie naszego organizmu, a także odporności. W momencie narażenia na zachorowanie tym bardziej powinniśmy zadbać o siebie, tym razem nie dla wyglądu, a dla zdrowia. Okres pandemii jest niesamowitym wyzwaniem, zupełnie niepodobnym do niczego, co dotychczas przeżywaliśmy. Z dnia na dzień zmienił się … Continued